Ota yhteyttä

Yhdistyksen käytössä on sähköposti satakunta@talentia.fi. Tämän sähköpostin käyttöä toivotaan ensisijaisesti, jos sinulla on kysyttävää paikallisyhdistyksen asioissa. Yhdistyksen hallituksen jäsenet ja heidän henkilökohtaiset sähköpostinsa löytyvät alla olevasta listasta.

Talentia Satakunta ry. näkyy ja kuuluu postiviidakkojärjestelmässä jokaiselle jäsenelle. Olethan päivittänyt käytössä olevan sähköpostiosoitteen Talentian verkkosivujen kautta. Omiin jäsentietoihisi pääset menemällä osoitteeseen http://www.talentia.fi ja kirjautumalla verkkopankkitunnuksilla sisään.

Postiviidakon lisäksi yhdistys viestii ja mainostaa mm. tapahtumia, jäsenetuja yms. sosiaalisen median kautta (Facebook ja Instagram). Ota siis nämäkin kanavat seurantaan.

HALLITUS SÄHKÖPOSTI TEHTÄVÄ HALLITUKSESSA
Jenni Laurila jennimarialaurila@gmail.com puheenjohtaja
Riikka Lammi lammiriikka85@gmail.com varapuheenjohtaja, työelämäyhdyshenkilö
VARSINAISET JÄSENET:
Riikka Pelttari riikkaliisapelttari@gmail.com tiedotusvastaava
Laura Vainio laura.vainio1@gmail.com
Matleena Niekka matleena.niekka@mll.fi kokousvastaava
Sari Ilvonen sari.ilvonen@diak.fi viestintä (some)
Tonja Mylläri tonja.myllari@gmail.com sihteeri, työtaistelu (vara)
Elisa Vallinen elisa.vallinen@gmail.com työtaistelupäällikkö
VARAJÄSENET:
Hanna Kaasinen hanna.kaasinen@pori.fi
Anna Isoviita anna.isoviita@eposa.fi jäsensihteeri/jäsenhankintavastaava
Tuija Räsänen tuisku80@gmail.com
Marianna Turunen vaapsi@gmail.com
Elina Poutanen elina.poutanen@kokemaki.fi opiskelijavastaava
Tuula Saarinen tuula.saarinen@satasairaala.fi talousvastaava